WAU090-1200T
DigiKey raktári szám
WAU090-1200T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WAU090-1200T
Leírás
AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.2A
Vevői azonosító
Részletes leírás
9VAC 1,2A AC/AC külső fali rögzítés adapter Rögzített penge Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WAU090-1200T modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyártó
Triad Magnetics
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
83%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Régió
Észak-Amerika
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
fali rögzítés
Méretek
1,89" H. x 2,36" Sz. x 3,15" M. (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm)
Bemenet típusa
Rögzített penge
Tanúsítvány
cULus
Bemeneti feszültség
120VAC
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Kimeneti feszültség
9VAC
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Max. kimeneti áram
1,2A