WAU090-1200T-S
DigiKey raktári szám
WAU090-1200T-S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WAU090-1200T-S
Leírás
AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.2A
Vevői azonosító
Részletes leírás
9VAC 1,2A AC/AC külső fali rögzítés adapter Rögzített penge Bemenet
EDA / CAD modellek
WAU090-1200T-S modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1,2A
Teljesítmény (Watt)
12 W
Sorozat
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Hatásfok
83%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
Csavaros sorkapocs
Méretek
1,89" H. x 2,36" Sz. x 3,15" M. (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm)
Bemeneti feszültség
120VAC
Kimeneti feszültség
9VAC