FS28-200-C2
DigiKey raktári szám
237-1501-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FS28-200-C2
Leírás
PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Laminált mag 6VA Teljesítménytranszformátor 115V, 230V Primer Párhuzamosan 14V, Sorosan 28V Szekunder Párhuzamosan 400mA, Sorosan 200mA Furatszerelt
EDA / CAD modellek
FS28-200-C2 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Szekunder tekercs(ek)
kettős
Gyártó
Triad Magnetics
Középleágazásos
No
Sorozat
Max. teljesítmény
6VA
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Típus
Laminált mag
Méretek
41,28mm H. x 33,32mm Sz.
Primer feszültség
115V, 230V
Max. magasság (beültetve)
33,32mm
Szekunder feszültség (teljes terhelés)
Párhuzamosan 14V, Sorosan 28V
Szigetelési feszültség
4200Vrms
Max. kimeneti áram
Párhuzamosan 400mA, Sorosan 200mA