L6R60D-120-C14
DigiKey raktári szám
364-1299-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L6R60D-120-C14
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 65 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Gyártó
Tri-Mag, LLC
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
39,4" (1,00m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,72" H. x 2,01" Sz. x 1,34" M. (120,0mm x 51,0mm x 34,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
cUL, FCC, UL
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
5,41A
Tömeg
0,617font (280,00g)
Teljesítmény (Watt)
65 W