TPP 150-136A-J
DigiKey raktári szám
1951-2846-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPP 150-136A-J
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 150W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPP 150-136A-J modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,16" M. (101,6mm x 50,8mm x 29,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
36V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
4.17 A