TMR 12-4823WI
DigiKey raktári szám
1951-TMR12-4823WI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TMR 12-4823WI
Leírás
ULTRA COMPACT 12 WATT DC/DC IN S
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 400mA, 400mA 18V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
TMR 12-4823WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
8-SIP modul, 6 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
0,87" H. x 0,38" Sz. x 0,47" M. (22,0mm x 9,6mm x 12,0mm)
CB, cURus
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
400mA, 400mA