TMR 12-4811WI
DigiKey raktári szám
1951-TMR12-4811WI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TMR 12-4811WI
Leírás
ULTRA COMPACT 12 WATT DC/DC IN S
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5,1V 2,4A 18V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TMR 12-4811WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
8-SIP modul, 6 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
0,87" H. x 0,38" Sz. x 0,47" M. (22,0mm x 9,6mm x 12,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CB, cURus
Max. kimeneti áram
2,4A