TMR 12-2422WI
DigiKey raktári szám
1951-TMR12-2422WI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TMR 12-2422WI
Leírás
ULTRA COMPACT 12 WATT DC/DC IN S
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 500mA, 500mA 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
TMR 12-2422WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
8-SIP modul, 6 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
0,87" H. x 0,38" Sz. x 0,47" M. (22,0mm x 9,6mm x 12,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CB, cURus
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
500mA, 500mA