Ehhez nincs kép: TMR 10-1223WI
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TMR 10-1223WI
DigiKey raktári szám
1951-TMR10-1223WI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TMR 10-1223WI
Leírás
10W DC/DC CONVERTER ISOLATED, RE
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 333mA, 333mA 4,5V - 18V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TMR 10-1223WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
10 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.8 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Tokozás
8-SIP modul, 7 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Méretek
0,86" H. x 0,38" Sz. x 0,47" M. (21,8mm x 9,6mm x 12,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Tanúsítvány
CB Scheme, cURus
Max. kimeneti áram
333mA, 333mA