THN 15-4813WIR
DigiKey raktári szám
THN15-4813WIR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THN 15-4813WIR
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1A 18V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
THN 15-4813WIR modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), vasúti
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,39" M. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1A