THM 60-4813WI nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 4A 18V - 75V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
THM 60-4813WI
DigiKey raktári szám
1951-THM60-4813WI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THM 60-4813WI
Leírás
60W MEDICAL DC/DC CONVERTER ISOL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
THM 60-4813WI modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
90%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Negyedtégla
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,50" M. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Gyártói tokozás
Negyedtégla
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CB, cURus
Max. kimeneti áram
4A
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
60 W