THL 25-2411WI
DigiKey raktári szám
1951-1621-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THL 25-2411WI
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 25W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 5A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
THL 25-2411WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
25 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OVP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
5A