THL 15-2412WI
DigiKey raktári szám
1951-3322-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THL 15-2412WI
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 15W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 1,25A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
THL 15-2412WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.8 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP, SCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Hatásfok
88%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CB
Max. kimeneti áram
1,25A