THD 15-2413WIN
DigiKey raktári szám
1951-1610-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THD 15-2413WIN
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
THD 15-2413WIN modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OVP, SCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
24-DIP modul, 8 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1A