THD 12-2423WI
DigiKey raktári szám
1951-2257-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THD 12-2423WI
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 12W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 400mA, 400mA 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
THD 12-2423WI modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
400mA, 400mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
12 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OVP, SCP, UVLO
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
2
Hatásfok
85%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tokozás
24-DIP modul, 8 kivezetés
Feszültség - 1. kimenet
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)