THD 12-2412WI
DigiKey raktári szám
1951-2252-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
THD 12-2412WI
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 12W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 1A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
THD 12-2412WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OVP, SCP, UVLO
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
85%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
24-DIP modul, 8 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1A