TEP 150-2412WI
DigiKey raktári szám
1951-1268-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TEP 150-2412WI
Leírás
DC/DC CONVERTER 12V 150W
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 12,5A 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
TEP 150-2412WI modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
12,5A
Gyártó
Traco Power
Teljesítmény (Watt)
150W
Sorozat
Szigetelési feszültség
2.25 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), vasúti
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
86%
Típus
zárt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 75°C
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
3,86" H. x 2,07" Sz. x 1,41" M. (98,0mm x 52,6mm x 35,7mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, cURus
Feszültség - 1. kimenet
12V