TEL 12-4815WI
DigiKey raktári szám
1951-TEL12-4815WI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TEL 12-4815WI
Leírás
12 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 500mA 18V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
TEL 12-4815WI modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.8 kV
Tulajdonságok
alaplemez
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
16-DIP modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
0,94" H. x 0,54" Sz. x 0,40" M. (23,8mm x 13,7mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
500mA