TPN2R304PL,L1Q
DigiKey raktári szám
TPN2R304PLL1QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TPN2R304PLL1QCT-ND - Vágott szalag (CT)
TPN2R304PLL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPN2R304PL,L1Q
Leírás
MOSFET N-CH 40V 80A 8TSON
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 80A (Tc) 630mW (Ta), 104W (Ta) Felületszerelt 8-TSON Advance (3,1x3,1)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPN2R304PL,L1Q modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,4V / 300µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
41 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3600 pF @ 20 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
630mW (Ta), 104W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
175°C
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Gyártói tokozás
8-TSON Advance (3,1x3,1)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,3mohm / 40A, 10V