TK65G10N1,RQ elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
Raktáron: 4 178
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 22
Adatlap
STMicroelectronics
Raktáron: 49
N csatornás 100 V 65A (Ta) 156W (Ta) Felületszerelt D2PAK
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TK65G10N1,RQ
TK65G10N1,RQ
DigiKey raktári szám
TK65G10N1RQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TK65G10N1,RQ
Leírás
MOSFET N-CH 100V 65A D2PAK
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TK65G10N1,RQ modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
81 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5400 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Elavult
Teljesítményveszteség (max.)
156W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
D2PAK
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,5mohm / 32,5A, 10V