TK10A60W5,S5VX
DigiKey raktári szám
TK10A60W5S5VX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TK10A60W5,S5VX
Leírás
MOSFET N-CH 600V 9.7A TO220SIS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 9,7A (Ta) 30W (Ta) Furatszerelt TO-220SIS
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TK10A60W5,S5VX modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 500µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
25 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
720 pF @ 300 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
30W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
TO-220SIS
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
450mohm / 4,9A, 10V