TCR2LN115,LF(SE
DigiKey raktári szám
264-TCR2LN115LF(SETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
264-TCR2LN115LF(SECT-ND - Vágott szalag (CT)
264-TCR2LN115LF(SEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCR2LN115,LF(SE
Leírás
IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4-SDFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-SDFN (0,8x0,8)
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,28V / 150mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
Nyugalmi áram (Iq)
2 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
4-XFDFN szabadon lévő kontaktus
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
4-SDFN (0,8x0,8)
Kimeneti feszültség (min.)
1,15V