TCR2EF25,LM(CT
DigiKey raktári szám
TCR2EF25LM(CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TCR2EF25LM(CTCT-ND - Vágott szalag (CT)
TCR2EF25LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCR2EF25,LM(CT
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SMV
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TCR2EF25,LM(CT modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,23V / 150mA