SSM6N15AFE,LM
DigiKey raktári szám
264-SSM6N15AFE,LMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
264-SSM6N15AFE,LMCT-ND - Vágott szalag (CT)
264-SSM6N15AFE,LMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSM6N15AFE,LM
Leírás
MOSFET 2N-CH 30V 0.1A ES6
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 30V 100mA 150mW Felületszerelt ES6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SSM6N15AFE,LM modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
4ohm / 10mA, 4V
Gyártó
Toshiba Semiconductor and Storage
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 100µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
13,5pF / 3V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
150mW
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Rögzítés módja
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
SOT-563, SOT-666
Drain-source feszültség (Udss)
30V
Gyártói tokozás
ES6
Drain áram (Id) 25°C-on
100mA