GT40RR21(STA1,E
DigiKey raktári szám
264-GT40RR21(STA1E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GT40RR21(STA1,E
Leírás
IGBT 1200V 40A TO-3P
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT 1200 V 40 A 230 W Furatszerelt TO-3P(N)
Kategória
Kapcsolási energia
-, 540µJ (ki)
Gyártó
Toshiba Semiconductor and Storage
Bemenet típusa
standard
Csomagolás
Csőtár
Tesztelési körülmények
280V, 40A, 10ohm, 20V
Alkatrész státusza
Aktív
Záróirányú feléledési idő (Trr)
600 ns
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
40 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
200 A
Tokozás
TO-3P-3, SC-65-3
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,8V / 15V, 40A
Gyártói tokozás
TO-3P(N)
Max. teljesítmény
230 W