CUS10S40,H3F nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 9 862
Adatlap
dióda 40 V 1A Felületszerelt USC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOD-323
CUS10S40,H3F
DigiKey raktári szám
CUS10S40H3FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CUS10S40H3FCT-ND - Vágott szalag (CT)
CUS10S40H3FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS10S40,H3F
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A USC
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS10S40,H3F modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
120pF / 0V, 1MHz
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
USC
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
400 mV @ 500 mA