CRS10I30A(TE85L,QM
DigiKey raktári szám
264-CRS10I30A(TE85LQMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
264-CRS10I30A(TE85LQMCT-ND - Vágott szalag (CT)
264-CRS10I30A(TE85LQMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRS10I30A(TE85L,QM
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 1A SFLAT
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 1A Felületszerelt S-FLAT (1,6x3,5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CRS10I30A(TE85L,QM modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
60 µA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
50pF / 10V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
S-FLAT (1,6x3,5)
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
390 mV @ 700 mA