XC9258B18CER-G
DigiKey raktári szám
893-XC9258B18CER-GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
893-XC9258B18CER-GCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XC9258B18CER-G
Leírás
IC REG BUCK 1.8V 1A 6USPC
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 1,8V 1 Kimenet 1A 6-UFDFN szabadon lévő kontaktus
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Elavult
Kapcsolási frekvencia
1,2MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
6-USPC (1,8x2)
Bemeneti feszültség (min.)
2,5V