XC9142D33CMR-G
DigiKey raktári szám
893-XC9142D33CMR-GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
893-XC9142D33CMR-GCT-ND - Vágott szalag (CT)
893-XC9142D33CMR-GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XC9142D33CMR-G
Leírás
IC REG BOOST 3.3V 500MA SOT25
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Boost Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 500mA SC-74A, SOT-753
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
1,2MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
Igen
Funkció
Feszültségnövelő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
SOT-25
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (min.)
0,65V