D1CSA2512FR004F-T3
DigiKey raktári szám
4463-D1CSA2512FR004F-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4463-D1CSA2512FR004F-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4463-D1CSA2512FR004F-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D1CSA2512FR004F-T3
Leírás
RES 0.004 OHM 1% 4W 2512
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 mOhms ±1% 4W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) Kén ellen védett, áramérzékelés, nedvességálló, biztonsági fémelem
Kategória
Tulajdonságok
Kén ellen védett, áramérzékelés, nedvességálló, biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,250" H. x 0,119" Sz. (6,35mm x 3,02mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)