UCC28C56HQDRQ1
DigiKey raktári szám
296-UCC28C56HQDRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-UCC28C56HQDRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-UCC28C56HQDRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCC28C56HQDRQ1
Leírás
AUTOMOTIVE, 30-V, LOW-POWER CURR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UCC28C56HQDRQ1 modellek
Kategória
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Gyártó
Texas Instruments
Aktív ciklusidő (max.)
100%
Sorozat
Szinkrondetektor
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Órajel szinkronizáció
Igen
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
Áramkorlát, programozható holtidő, programozható frekvencia, rámpa, lágyindítás
Kimenet típusa
Tranzisztormeghajtó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Funkció
Feszültségnövelő, feszültségcsökkentő, Feszültségnövelő/feszültségcsökkentő
Típusjelölés
autóipar
Kimeneti polaritás
Pozitív
Minősítés
AEC-Q100
Topológia
Boost, buck, flyback, nyitóüzemű, SEPIC
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti fázisok
1
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
15,5V ~ 28V