UA78M33CKCS
DigiKey raktári szám
296-21633-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UA78M33CKCS
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-220-3
EDA / CAD modellek
UA78M33CKCS modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
2V / 350mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
80dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tokozás
TO-220-3
Bemeneti feszültség (max.)
25V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V