UA78M33CDCYR
DigiKey raktári szám
296-13424-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-13424-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-13424-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UA78M33CDCYR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-223-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UA78M33CDCYR modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
2V / 350mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
25V
Gyártói tokozás
SOT-223-4
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V