UA78L12ACLPR
DigiKey raktári szám
296-24392-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-24392-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UA78L12ACLPR
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
EDA / CAD modellek
UA78L12ACLPR modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,7V / 40mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
PSRR
42dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (formázott kivezetések)
Bemeneti feszültség (max.)
27V
Kimeneti feszültség (min.)
12V