UA78L12ACLPM
DigiKey raktári szám
296-UA78L12ACLPMCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-UA78L12ACLPMTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UA78L12ACLPM
Leírás
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
EDA / CAD modellek
UA78L12ACLPM modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,7V / 40mA
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
PSRR
42dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (formázott kivezetések)
Bemeneti feszültség (max.)
27V
Kimeneti feszültség (min.)
12V