TSM24CADBZR
DigiKey raktári szám
296-TSM24CADBZRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TSM24CADBZRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TSM24CADBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSM24CADBZR
Leírás
TVS DIODE 24VWM 35VC SOT233
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
35V (tipikus) bilincs 24A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSM24CADBZR modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
1200W (1,2kW)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
CAN, telekommunikáció
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
14pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Kétirányú csatornák
1
Típusjelölés
autóipar
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
25,5V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
35V (tipikus)
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
24A (8/20µs)