TPSM8287A12BBSRDVR
DigiKey raktári szám
296-TPSM8287A12BBSRDVRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPSM8287A12BBSRDVRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPSM8287A12BBSRDVRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSM8287A12BBSRDVR
Leírás
6-V INPUT, 12-A STACKABLE DC-DC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,4 ~ 3,35V 12A 2,7V - 6V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
12A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
40 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
állítható kimenet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
39-PowerFQFN module
Bemeneti feszültség (min.)
2,7V
Méretek
0,27" H. x 0,18" Sz. x 0,07" M. (6,8mm x 4,5mm x 1,8mm)
Bemeneti feszültség (max.)
6V