TPSM63608RDFR
DigiKey raktári szám
296-TPSM63608RDFRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPSM63608RDFRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPSM63608RDFRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSM63608RDFR
Leírás
HIGH-DENSITY, 36-V INPUT, 1-V TO
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 1 ~ 20V 6A 3V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPSM63608RDFR modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
6A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
94,3%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
22-PowerBQFN modul
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Méretek
0,30" H. x 0,26" Sz. x 0,16" M. (7,5mm x 6,5mm x 4,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V