TPSM63606EVM
DigiKey raktári szám
296-TPSM63606EVM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSM63606EVM
Leírás
EVAL BOARD FOR TPSM63606
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TPSM63606 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
6A
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
3V ~ 36V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
TPSM63606
Kimeneti feszültség
1V ~ 16V