TPSM5601R5RDAR
DigiKey raktári szám
296-TPSM5601R5RDARTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPSM5601R5RDARCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPSM5601R5RDARDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSM5601R5RDAR
Leírás
4.2-V TO 60-V INPUT, 1-V TO 6-V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 1 ~ 6V 1,5A 4,2V - 60V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
1,5A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
9 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
állítható kimenet, készenléti kimenet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Nem izolált PoL modul
Hatásfok
86%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
4,2V
Tokozás
15-BQFN modul
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Méretek
0,20" H. x 0,22" Sz. x 0,16" M. (5,0mm x 5,5mm x 4,1mm)