TPS7B8150QDRVRQ1
DigiKey raktári szám
296-53593-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-53593-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-53593-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS7B8150QDRVRQ1
Leírás
IC REG LINEAR 5V 150MA 6-WSON
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 6-WSON (2x2)
EDA / CAD modellek
TPS7B8150QDRVRQ1 modellek
Kategória
Max. üzemi áram
4.5 µA
Gyrt.
PSRR
60dB (100Hz)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
5V
Tokozás
6-WDFN szabadon lévő kontaktus
Dropout feszültség (max.)
0,585V / 150mA