TPS7A8500RGRR
DigiKey raktári szám
296-49016-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-49016-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-49016-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS7A8500RGRR
Leírás
IC REG LINEAR POS ADJ 4A 20-VQFN
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív Állítható/programozható 1 Kimenet 4A 20-VQFN (3,5x3,5)
EDA / CAD modellek
TPS7A8500RGRR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
4 mA
Max. üzemi áram
6 mA
PSRR
42dB ~ 25dB (10kHz ~ 500kHz)
Kimeneti polaritás
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Kimeneti feszültség (min.)
0,8V
Tokozás
20-VFQFN, szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (max.)
Gyártói tokozás
20-VQFN (3,5x3,5)
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 4A