TPS7A26125DRVR
DigiKey raktári szám
296-TPS7A26125DRVRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPS7A26125DRVRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPS7A26125DRVRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS7A26125DRVR
Leírás
IC REG LINEAR 1.25V 500MA 6-WSON
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-WSON (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPS7A26125DRVR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
4.5 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, UVLO
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Tokozás
6-WDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,25V
Gyártói tokozás
6-WSON (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,33V / 500mA