TPS79101DBVR
DigiKey raktári szám
296-11864-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-11864-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-11864-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS79101DBVR
Leírás
IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív állítható 1 Kimenet 100mA SOT-23-6
EDA / CAD modellek
TPS79101DBVR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
250 µA
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
SOT-23-6
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V