TPS73501DRBR
DigiKey raktári szám
296-39484-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-39484-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-39484-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS73501DRBR
Leírás
IC REG LIN POS ADJ 500MA 8-SON
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív állítható 1 Kimenet 500mA 8-SON (3x3)
EDA / CAD modellek
TPS73501DRBR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
65 µA
PSRR
66dB ~ 22dB (100Hz ~ 100kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Tokozás
8-VDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,25V
Gyártói tokozás
8-SON (3x3)
Kimeneti feszültség (max.)
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 500mA