TPS73250DBVT
DigiKey raktári szám
296-15813-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-15813-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-15813-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS73250DBVT
Leírás
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
TPS73250DBVT modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
550 µA
Sorozat
Max. üzemi áram
950 µA
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,15V / 250mA