TPS73150MDBVREP
DigiKey raktári szám
296-22490-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-22490-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-22490-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS73150MDBVREP
Leírás
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPS73150MDBVREP modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
550 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
750 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,1V / 150mA