TPS2HB35BQPWPRQ1
DigiKey raktári szám
296-TPS2HB35BQPWPRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPS2HB35BQPWPRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPS2HB35BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS2HB35BQPWPRQ1
Leírás
HYDRA 35 MOHM OTP B
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 36A 16-HTSSOP
EDA / CAD modellek
TPS2HB35BQPWPRQ1 modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Gyrt.
Max. kimeneti áram
36A
Digi-Reel®
Rds On (tip.)
35mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (állítható), túl magas hőmérséklet
Kapcsoló típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenetek száma
2
Típusjelölés
autóipar
Bemenetek/kimenetek
1:01
Minősítés
AEC-Q100
Kimeneti polaritás
magas oldali
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
N csatornás
Gyártói tokozás
16-HTSSOP
Interfész
BE/KI
Tokozás
Kimeneti feszültség
3V ~ 28V