TPS272C45ARHFR
DigiKey raktári szám
296-TPS272C45ARHFRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPS272C45ARHFRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPS272C45ARHFRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS272C45ARHFR
Leírás
36-V, 45-M, 3-A, 2-CH, INDUSTRIA
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 5,8A 24-VQFN (5x4)
EDA / CAD modellek
TPS272C45ARHFR modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Gyrt.
Max. kimeneti áram
5,8A
Digi-Reel®
Rds On (tip.)
45mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenet típusa
Nem invertáló
Kapcsoló típusa
Tulajdonságok
terheléslevezetés, szabályozható jelváltozási sebesség
Kimenetek száma
2
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (állítható), túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, UVLO
Bemenetek/kimenetek
1:01
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
magas oldali
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
N csatornás
Gyártói tokozás
24-VQFN (5x4)
Interfész
BE/KI
Tokozás
Kimeneti feszültség
6V ~ 36V