TMUX1108PWR
DigiKey raktári szám
296-53256-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-53256-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-53256-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TMUX1108PWR
Leírás
IC MUX 8:1 4OHM 16TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 áramkörös kapcsoló IC 8:01 4ohm 16-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TMUX1108PWR modellek
Kategória
-3dB sávszélesség
90MHz
Gyártó
Texas Instruments
Töltéslöket
-1pC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatorna kapacitás (CS(off), CD(off))
7pF, 60pF
Alkatrész státusza
Aktív
Max. szivárgási áram (IS(off))
80pA
Kapcsolási áramkör
SP8T
Áthallás
-65dB ~ -45dB / 1MHz ~ 10MHz
Multiplexer / demultiplexer áramkör
8:01
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
4ohm
Tokozás
16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
130mohm
Gyártói tokozás
16-TSSOP
Tápfeszültség (U+)
1,08V ~ 5,5V